Ulubiona kolęda

Laureaci konkursu plastycznego „Namaluj najpiękniejszą kolędę”

Laureaci konkursu plastycznego „Namaluj najpiękniejszą kolędę”.


Lp.

Imię i nazwisko dziecka

Wiek

Wynik

Placówka oświatowa

Opiekun /nauczyciel

1.

Weronika Litwin

5 lat

I m

Przedszkole „Krasnal”

Marta Miechowicz

Iwona Jurkowska

2.

Kamil Parfianowicz

5 lat

II m

Przedszkole nr 53

Teresa Kruk

Beata Kostyńska

3.

Ewelina Merkisz

5 lat

III m

Przedszkole nr 56

Katarzyna Nestorowicz

4.

Emilia Bogusz

5 lat

Wyr.

Przedszkole nr 56

Katarzyna Nestorowicz

5.

Iga Nowakowska

5 lat

Wyr.

Przedszkole nr 34

Agnieszka Rędzia

6.

Aleksandra Fudalej

6 lat

I m

Przedszkole „Krasnal”

Joanna Tylec

Katarzyna Gacan

7.

Julia Kołodziej

6 lat

II m

Zespół Szkół nr 9

Monika Buda - Wesołowska

8.

Nikola Mrozik

6 lat

III m

SP nr 25

Beata Sionkowska

9.

Paulina Strug

6 lat

III m

SP nr 25

Beata Sionkowska

10.

Wiktoria Firlej

6 lat

Wyr.

SP nr 3

Agnieszka Gołkiewicz – Kawa

11.

Marcelina Staniak

6 lat

Wyr.

Przedszkole nr 5

Aneta Gorajska

Elżbieta Zielińska

12.

Agnieszka Murzacz

kl.I

I m

SP nr 2

Ewa Warowna

13.

Jowita Skiba

kl.I

I m

SP nr 48

Mariola Golonka

14.

Julia Klech

kl.I

I m

SP nr 10

Grażyna Dudzic – Gromnicka

15.

Aleksandra Matraszek

kl.I

II m

SP nr 2

Małgorzata Adamczyk – Kula

16.

Tomasz Lis

kl.I

II m

SP nr 51

Ks. Krzysztof Flis

17.

Natalia Bajwoluk

kl.I

II m

SP nr 2

Ewa Warowna

18.

Aleksandra Stasiak

kl.I

III m

SP nr 43

Elżbieta Malewicz

19.

Karolina Samborska

kl.I

III m

SP nr 48

Jolanta Kusyk

20.

Urszula Masternak

kl.I

III m

SP nr 31

Beata Szymańska

21.

Oliwia Sadurska

kl.I

Wyr.

SP nr 31

Beata Szymańska

22.

Anna Kłos

kl.I

Wyr.

SP nr 10

Grażyna Dudzic – Gromnicka

23.

Wojciech Rój

kl.I

Wyr.

SP nr 31

Beata Szymańska

24.

Julia Wojciechowska

kl.I

Wyr.

SP nr 2

Krystyna Stańko

25.

Wiktoria Falkowicz

kl.I

Wyr.

SP nr 31

Maria Świć

26.

Natalia Szlachta

kl.I

Wyr.

SP nr 2

Krystyna Stańko

27.

Natalia Siwko

kl.I

Wyr.

SP nr 2

Krystyna Stańko

28.

Lena Michalak

kl.I

Wyr.

SP nr 6

Katarzyna Błaszczak


© Dział Programów i Promocji - Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie