WYSTAWA

WYSTAWA:
MAJ
2019 r.

"Nasza amerykańska podróż i moje gejzery"

MDK2 : Marcin Wrona, Magdalena Wrona, Agnieszka Wrona

Autorami są Magdalena oraz brat Marcin Wrona wraz z żoną Agnieszką. Fotografie wykorzystane do stworzenia wystawy wykonane zostały w Stanach Zjednoczonych w latach 2011-2016.

Marcin Wrona, lat 31, z zawodu i wykształcenia informatyk, z zamiłowania zaś podróżnik i fotograf, który nie szczędzi czasu i energii do wykonania "zdjęcia idealnego", jest osobą bardzo towarzyską, która w drugim człowieku zawsze widzi dobro. Marcin ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Agnieszka przez wiele lat trenowała taniec nowoczesny w jednej z lubelskich szkół tańca. Ukończyła także studia fizjoterapeutyczne na Uniwersytecie Medycznym - zawsze chętnie służy pomocą oraz dobrą radą jak prawidłowo o siebie dbać. Dziś jest 31-letnią mamą, która przez życie kroczy raźnym, tanecznym krokiem. Pasją Magdaleny, lat 27, są nie tylko książki, ale w równym stopniu obcowanie z naturą, poznawanie świata i innych kultur, podróże oraz uwiecznianie odwiedzanych miejsc tak, aby później móc dzielić się doznanymi emocjami z innymi. Magdalena z wykształcenia i zamiłowania jest bibliotekarką i miłośniczka tykających bomb - gejzerów i ukończyła studia na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej.


Zdjęcia ukazane na wystawie zostały wykonane na terenie stanów: Utah, Kalifornia, Arizona, Nevada, Wyoming, Montana, New York, Virginia, Pensylwania, Ohio oraz Floryda.